SEO paslaugos

SEO optimizacija -pirmoji pagalba norint, kad jūsų interneto svetainė patektų į GOOGLE TOP'ą natūraliu būdu.

SEO projektas - tai pilna SEO paslauga, kurios metu optimizuojame Jūsų interneto svetainę paieškos sistemoms.

SEO paslaugų optimizavimo projektas - tai nėra skelbimų išpirkimas AdWords.

Mūsų agentūra įgyvendina SEO projektus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio rinkose. Ilgametė sėkminga tinklapių optimizavimo patirtis Lietuvoje, Europoje, Rusijoje sukūrė natūralias sąlygas - dalintis savo kompetencija SEO srityje. Taip, šalia Berklis SEO paslaugų teikimo (anksčiau žinoma kaip "SEO MAMA") gimė SEO mokymų agentūra SEO AKADEMIJA.

Mes žinome keblią SEO paslaugų teikimo situaciją rinkoje

SEO AKADEMIJOJE sutiktas jau net ne kas antras, o beveik kiekvienas verslininkas skundžiasi "seo specialistų" pridirbtais "darbais". Todėl jie ateina į SEO AKADEMIJĄ, kur jiems atveriamos akys, kokie realiai turi būti atliekami SEO darbai įgyvendinant SEO projektą ir ką reikia žinoti, ko reikia reikalauti iš programuotojų prieš perkant interneto svetainę. 

Taip pat, ne paslaptis, dažnam verslininkui ar marketingo specialistui įmonėje, atsakingam už puslapio SEO optimizavimą ar web priežiūrą, reikalingas "vertėjas" ar net mediatorius, kuris leistų atrasti suprantamą kalbą tarp web puslapio savininko ir programuotojo. Todėl labai svarbu suprasti, kas tai yra interneto svetainė, kaip ji veikia, kaip ją prižiūrėti ir kaip veikia puslapio optimizacija paieškos sistemoms.

SEO optimizavimo metodika, kurią mes taikome ne tik savo klientų web projektams, bet ir mokome jos kitus, patikrinta šimtus kartų, atitinka "baltąjį SEO" ir veikia ne tik Lietuvoje, bet ir bet kurioje pasaulio šalyje, net Rusijoje. Nors, kaip žinia, Rusijoje atskira paieškos sistema - yandex.ru. Taigi, mūsų taikoma SEO metodika yra sėkmingai naudojama ne tik pačių, bet jau ir per 700 verslininkų, kurie mokėsi SEO AKADEMIJOJE. Atsiliepimus galite paskaityti čia.

SEO darbų ataskaitos

Bene populiariausia mūsų klientų "bėda" po bendravimo su "seo specialistais" - nežinojimas už ką sumokėjo pinigus - vadinamą kiekvieno mėnesio abonementinį mokestį. Reikėtų atsiminti, jog kiekviena rimta SEO agentūra, norėdama pasididžiuoti sėkmingai įgyvendintais SEO darbais, atsiųs darbų ataskaitą, kur labai aiškiai nurodyta, kokie darbai buvo atlikti su jūsų interneto svetaine. Darbų ataskaitoje Jūs detaliai matytumėte, kokie veiksmai buvo atlikti, kur ir koks turinys buvo įkeltas, ir t.t. Mes visada atsiunčiame savo klientams aiškias darbų ataskaitas.

Kaip atliekamas SEO projektas?

SEO auditas

Pradžioje mes atliktume SEO auditą. Jis skirtas tam, kad jūs žinotumėte, kokios būklės yra jūsų svetainė, ar gerai ir tinkamai paruošta paieškos sistemų optimizavimui, kad žinotumėte, ko reikalauti iš savo programuotojo, ko jis dar nepadaręs, o gal kaip tik, sužinosite, kad Jūs įsigijote pilnai paruoštais moduliais turinio valdymo sistemą (TVS) paieškos sistemoms.

Rinkos raktinių žodžių tyrimas

Toliau mes atliekame rinkos raktinių žodžių tyrimą, kas yra pagrindas bet kuriame versle, net prieš pradedant verslą. Nes būtent iš rinkos raktinių žodžių tyrimo rezultatų mes sužinome, kaip jūsų verslo prekių ar paslaugų ieško vartotojai internete. Mes paruošiame net iki 20 lapų A4 Word formato ataskaitą (e-shopams iki 60 lapų), kuria vadovaujamės toliau viso projekto metu kurdami turinį internete.

Interneto svetainės tekstai ir meta įrašai

Toliau, turėdami raktinių žodžių tyrimą, jau galime tvarkyti interneto svetainės tekstus išorėje bei meta įrašus TVS (turinio valdymo sistema) viduje.

SEO marketingas

Na, o kai sutvarkome svetainę, paprastai tariant, toliau jau galime su ja "eiti į žmones", t.y. į interneto portalus, įvairias web platformas ir kviesti lankytojus. 

Taigi, sekantis etapas SEO marketingas, kurio metu mažiausiai 3 kartus padidinamas lankytojų srautas į svetainę. Na, o jeigu svetainės prekės ir paslaugos teisingai aprašytos, prekių ar paslaugų kokybė gera, kainos negasdina, lankytojai, po apsilankymo jūsų svetainėje, dar SEO optimizavimo proceso metu pirks ir net visai nesvarbu tuo metu, kurioje vietoje tuomet būna jūsų www Google'ėje. 

Taip nutinka todėl, nes viso SEO marketingo darbų etapo proceso metu mes kuriame kokybišką turinį ir įkeliame jį tik į kokybiškus ir laiko patikrintus portalus, kur jūsų svetainės turinį (reklamą apie jūsų prekes ir paslaugas) mato gyvi lankytojai, kurie paspaudę nuorodą užsukti į jūsų svetainę, į ją atėję, būtent ir sprendžia: pirkti ar ne.

E-nuorodų portalai

SEO marketingo darbų įgyvendinimo etapo metu mes sukeliame turinį - bendrinį teksto aprašymą į e-nuorodų portalus (tarkime, Lietuvoje e-nuorodų platformų yra iki 30 vnt., UK rinkoj jų yra apie 200, Europos rinkoje - nuo 3500 vnt. (taip, jums nesivaidena, kalba eina apie tūkstančius)). 

(Mūsų agentūros administruojamas e-nuorodų katalogas: www.e-nuoroda.eu ).

Skelbimų portalų interneto platformos

Toliau mes kuriame turinį skelbimų portalams, kurių Lietuvoje yra iki 120 vnt., UK rinkoje - per 150, Europos - nuo 400 vnt., Rusijos rinkoje - nuo 600 vnt. Šio darbų etapo metu sumaketuojame specialias reklamines foto, tinkančias skelbimams ir teisingai jas pavadiname, nes, kaip žinia, nuotrauka paieškos sistemose irgi turinys.

Tinklaraščio kūrimas (Blog'as)

Toliau mes sukuriame tinklaraštį ir užpildome jį įvairiausiu tekstiniu turiniu ir nuotraukomis (specialiais reklaminiais maketais). Mes žinome mylimiausias Google tinklaraščio platformas, tad turinį apie jūsų prekes ir paslaugas su aktyvia nuoroda į jūsų interneto svetainę keliame tik į kokybiškiausias interneto platformas.

Socialiniai tinklai

Šiuose socialiniuose tinkluose mes sukuriame jūsų verslo veiklos paskyras: Facebook, Twitter, Pinterest, Instagram, G+, Youtube kanale. Jei SEO paslaugų projektą įgyvendiname Rusijos rinkoje - sukuriame jūsų įmonės profilį populiariausiame Rusijoje socialiniame tinkle - vkontakte. Visų sukurtų socialinių profilių sienas užpildome profesionaliu turiniu ir specialiomis reklaminių skelbimų maketų nuotraukomis, susijusiomis su Jūsų veikla.

Facebook skelbimų grupės

Sekančio SEO projekto realizavimo metu mes kuriame turinį specialiai dabar pasaulyje labai pupuliarioms Facebook skelbimų grupėms. Talpiname skelbimus į per 1000 grupių, kas leidžia sulaukti labai didelio lankytojų srauto į interneto svetainę ir pardavimų efekto, žmonės aktyviai komentuoja, lanko jūsų web puslapį ir jei tinkamas kainos bei kokybės santykis - perka.

Youtube reprezentaciniai filmukai

Jūsų Youtube kanalą, kurį patys ir sukuriame, užpildome reprezentaciniais video. T.y. mes sukuriame daugybę video trumpų filmukų, su teisingomis antraštėmis ir aprašymais bei žymomis. Šioje vietoje preciziškai atlikti darbus mums leidžia rinkos raktinių žodžių tyrimo ataskaita. Sukuriame iki 50 vnt. filmukų. Taigi, jei jūsų konkurentai sėkmingai užkariauja Youtube vartotojus, nuo šiol ši spraga jūsų marketingo veikloje bus išspręsta.

Komentarai ir jų valdymas

Kruopščiai ištiriame interneto erdvę, kur tik buvo pakomentuota jūsų verslo tematika apie jus. Visada rekomenduojame prisiimti atsakomybę prieš neigiamą komentarą parašiusį asmenį, o ne ignoruoti jį. Kodėl? - Nes potencialūs klientai, perskaitę, kad jūs susipažinę su problema ir padarėte viską, kad ją išspręstumėte, vis tiek iš jūsų pirks. Na,  o jei pasitaikė piktybinis "trolis", toks po jūsų reakcijos irgi liks nieko nepešęs.

Apklausų platformos

Apklausų kūrimas yra labai svarbus etapas visoj "SEO dainoj". Internete yra specialios platformos apklausų kūrimui, kas labai gerai ir dėl paieškos sistemų optimizavimo, ir dėl tikrai nuomonės apie jūsų veiklą susirinkimo iš vartotojų.

SEO straipsniai

SEO straipsniai nėra mūsų mėgstamiausia sritis. Kodėl? - Nes SEO straipsniai skirti ne žmonėms, o Google robotams. Taigi, mes sukuriame SEO straipsnį, kuriame panaudojame esminius raktažodžius tiek tekste, tiek antraštėje ir išplatiname jį į įvairiausius SEO straipsnių portalus. 

(Mūsų agentūros administruojami SEO straipsnių portalai: www.straipsniai.eu, www.straipsniutalpinimasfree.eu, www.pranesimaispaudaiirstraipsniai.lt, UK rinkoje: www.pressreleasesandarticles.co.uk).

Viešieji ryšiai: straipsniai, straipsnių rašymas ir platinimas į portalus

Organizuodami SEO paslaugų projektą Lietuvos rinkoje, dėl dar didesnio ir kokybiškesnio turinio pėdų įminimo interneto platformose,  mes kuriame ir straipsnį,  kurį išsiunčiame į Lietuvos TOP 5 portalus bei į regioninius spaudos šaltinius.

UK rinkoje irgi ruošiame straipsnį ir siunčiame į UK TOP 10 portalus, tame tarpe ir 4 vietoje - The Times. Tačiau UK rinkoje šiek tiek kebliau ir yra sunkiau tikėtis, kad spauda susidomės straipsniu, nes ką pastebėjome - UK spauda yra pasižymėjusi populiarumu tarp "bad news". Juos pozityvas nelabai domina, bet bandyti vis tiek verta. Tokį straipsnį, jei neišspausdina UK portalai, mes patalpiname į specialius straipsnių interneto portalus, kurie priima talpinti straipsnius.

SEO paslaugų projekto apimtis

Jūs jau turbūt supratote, kad iš viso SEO optimizavimo metu yra atliekama iki 2000 vnt. įvairiausių marketingo ir turinio kūrimo bei įkėlimo į įvairias platformas veiksmų ir visi jie yra užrašomi detalioje ataskaitoje, kur Jūs galite patikrinti, kas buvo padaryta.

Šis nuodugnus ir detalus SEO optimizavimo darbas atliekamas per 3-4 savaites nuo sutarties ir avanso 50 proc. pervedimo dienos.

Norėdami sužinoti viso šio darbo kainą, susisiekite.

Vėliau, po pirminio SEO projekto įgyvendinimo, jei bus poreikis, mes galime teikti pastovią SEO priežiūrą  aukščiau nurodytų SEO marketingo veiksmų krūvos įgyvendinimo interneto platybėse. Norėdami sužinoti šios paslaugos kainą, susisiekite.

SEO rezultatai

Dažnai klientai skambina ir klausia: "Ar dedate puslapius į Google?". Kažkuria prasme, atsakymas - taip, mes "dedame puslapius į Google", tik jūs matėte, kad "puslapio įdėjimas į Google" yra procesas ir kruopštus bei didelis darbas. 

Kaip matote, iš kavos tirščių neburiame ir konkrečios datos jūsų puslapio top vietai neskiriame. Viena, ką užtikrintai garantuojame, jog remiantis šia metodika efektas visada būna didžiulis, o kada jūsų tinklapis papuls į TOP'ą, nutinka įvairiai: jeigu jūsų verslo rinka konkurencinga, tuomet rekomenduojame pastovią SEO priežiūrą, nes vienkartinio SEO projekto gali ir neužtekti. 

Paprastai, jei jūsų pagrindinių veiklos raktažodžių ieško vartotojai internete iki 700 kartų per mėn., užtenka ir vienartinio SEO projekto, kur jį įgyvendinus, jau iki 3 mėn. laikotarpyje, jūsų svetainė iškyla natūraliai į Google TOP'ą.

Tačiau, jeigu jūsų pagrinidinių veiklos raktažodžių vartotojai internete vidutiniškai per mėnesį ieško tūkstančiais, rekomenduojame išbandyti bent 6 mėnesių pastovią SEO priežiūrą. Su šia metodika mes pasiekėme sėkmingų rezultatų ir itin didelėse bei konkurengose rinkose: Rusijoje, UK, tad abejonių, kad metodika veikia - nėra ir negali būti.

Savo esamų klientų sėkme etikos ir konfidencialumo sumetimais mes negalime dalintis viešai. Tačiau susitikimo metu, mes visada darbais, o ne žodžiais, apginame savo kompetenciją. 

Jeigu Jums vis dar liko neramu, kas tas SEO optimizavimas ar liko neatsakytų klausimų bei kamuoja abejonės, tiesiog susisiekite su mumis telefonu: +37065521188 ar el. paštu: info@berklis.lt, info@seoakademija.lt. Kad viskas vyktų greičiau ir sklandžiau mes praktikuojame video pokalbius internetu, kur iš bet kurio pasaulio kampelio greitai ir operatyviai detaliai ekrane viską jums parodome ir išsklaidome visas abejones šioje, tikime, kartais tikrai sudėtingai supratamoje temoje, kaip SEO optimizavimas.

Jeigu turėsite klausimų, mielai atsakysime.