Konferencija "Verslo sėkmės receptai"

2017 04 21 d., 09:00 - 17:00 val., K.Baršausko g. 59, Kaunas

Konferencija skirta visiems, kurie siekia asmeninio tobulėjimo tiek versle, tiek gyvenime, esamiems verslininkams, būsimiems ar tik galvojantiems užsiimti mėgstama veikla.

Konferencijos metu bus atskleistos tikros istorijos, kurių nerasite jokiame žurnale. O charizmatiški lektoriai įkvėps kiekvieną atėjusį savo versle atrasti tai, kas nematoma plika akimi bei, esame tikri, įkvėps tuos, kurie dar tik savirealizacijos ieškojimų kelyje!

Vietų kiekis ribotas, tad nesnauskite.

Jeigu žengiate asmeninio tobulėjimo ir saviugdos keliu, ši konferencija JUMS!

Konferencijų, gainiojančių skaičius, apstu, tad pasirūpinome, kad ši konferencija būtų IŠSKIRTINĖ. Tai TIKRA konferencija savo GYVYBIŠKUMU ir TIKRA CHARIZMA!

Konferencijos lektoriai ir pranešimų temos:

Gediminas Kvietkauskas

Verslininkas, AB East West Agro vadovas

"Verslas - tai kūrybiškas žaidimas".

Valentinas Marinionokas

Pardavėjas - praktikas, "Grizlio metodas" autorius

"Kas yra geras pardavėjas, ką reiškia juo būti ir kaip tinkamai pasiruošti?"

Giedrius Švetkauskas

Sąmoningumo pardavėjas, UAB Viva persona vadovas

"Tavo fenotipo įtaka tavo verslui: bruožai, kurie įtakoja, koks esi verslininkas/-ė"

Martynas Driukas

Saviugdos knygų autorius ir treneris, motyvatorius, mahamati.lt

"Kaip išlikti stipriu versle? Iš kur pasisemti stiprybės ir nepalūžti?"

Evelina Tamulaitienė

UAB Berklis vadovė, SEO MAMA, SEO, interneto rinkodaros, rašymo, savirealizacijos, saviugdos lektorė, knygos "Širdies dienoraštis" autorė

"Kaip savo hobį paversti verslu? Tikra istorija."

Konferencijos "Verslo sėkmės receptai" programa:

09:00 - 09:20 val. Registracija. Kava.

09:20 - 09:30 val. Konferencijos atidarymas, - Evelina Tamulaitienė, konferencijos organizatorė, UAB Berklis.

09:30 - 10:30 val. "Kaip savo hobį paversti verslu? Tikra istorija", - Evelina Tamulaitienė, UAB Berklis vadovė, SEO MAMA, SEO, rašymo, savirealizacijos, saviugdos lektorė, knygos "Širdies dienoraštis" autorė.

10:30 - 10:40 val. pertrauka.

10:40 - 12:00 val. "Kas yra geras pardavėjas, ką reiškia juo būti ir kaip tinkamai pasiruošti?", - Valentinas Marinionokas, pardavėjas - praktikas, "Grizlio metodas" autorius.

12:00 - 12:50 val. Pietų pertrauka.

12:50 - 14:10 val. Verslas - tai kūrybiškas žaidimas", - Gediminas Kvietkauskas, verslininkas, AB East West Agro vadovas.

14:10 - 14:20 val. Kavos pertrauka.

14:20 - 15:20 val. "Kaip išlikti stipriu versle? Iš kur pasisemti stiprybės ir nepalūžti?", - Martynas Driukas, saviugdos knygų autorius ir treneris, motyvatorius, mahamati.lt.

15:20 - 15:30 val. Kavos pertrauka.

15:30 - 16:30 val. "Tavo fenotipo įtaka tavo verslui: bruožai, kurie įtakoja, koks esi verslininkas/-ė", - Giedrius Švetkauskas, sąmoningumo pardavėjas, UAB Viva persona vadovas.

16:30 - 17:00 val. Diskusijos, bendravimas, verslo kontaktų apsikeitimas, bendra nuotrauka.

Papildoma informacija:

Į renginio kainą įeina: lektorių pranešimai, dalomoji  medžiaga, kava, arbata, vanduo, užkandžiai. 

Renginio metu pasirūpinsime, kad jaustumėtės puikiai ir patogiai, Jums tereikia atsinešti vizitinių kortelių keistis verslo kontaktams ir šypseną! :)

Apie konferencijos pranešėjus

Nuotr. Martynas Driukas ( Sandžajananda)

Žmonės iš šalies apie Martyną sako: "Prie jo net pasėdėjus greta kažkas keičiasi į gera"! Taigi, pasinaudokime šia gražia proga, kad savo itensyviame grafike Martynas surado laiko atvykti į konferenciją paskaityti pranešimą "Kaip išlikti stipriu versle? Iš kur pasisemti stiprybės ir nepalūžti?". JUK VISI NORIME POKYČIŲ Į GERA!

ĮKVEPIANTIS, PALIEČIANTIS GILIAUSIUS ŠIRDIES KAMPELIUS, SUDREBINANTIS VIDINĮ PASAULĮ. 

Tai MARTYNAS DRIUKAS (dar kitaip žinomas slapyvardžiu SANDŽAJANANDA) - vienas konferencijose "VERSLO SĖKMĖS RECEPTAI" pranešėjų klausytojus pradžiugins pranešimo tema: "Kaip išlikti stipriu versle? Iš kur pasisemti stiprybės ir nepalūžti?".

Martyno įsiklausyti GERA IR VERTA. Jo gilesnis gyvenimo situacijų MATYMAS - PADEDA VISKĄ SUVOKTI PAPRASČIAU.

Martynas save transformavęs žmogus, kuris savo didelę patirtį aprašė net 5-iose savo knygose:

  1. "Nuo gaujų iki šventųjų, I dalis",
  2. "Nuo gaujų iki šventųjų, II dalis",
  3. "Hipnozė. Pati nepopuliariausia knyga arba transcendentinis žmonijos konfliktas",
  4. "Visos ribos tik tavo prote",
  5. Naujausia knyga, kuri jau "kepa" leidykloje: "Odė...Nemirtingiems".

Martynas ne šiaip pasirinko slapyvardį - Sandžajananda. Šis vardas simbolizuoja tą, kuris nugali tamsumus savyje ir to pasekoje patiria palaimą.

Martyno sukaupta kompetencija sportinės medicinos ir psichologinės saviugdos srityje leidžia keliauti po pasaulį surinkus norinčių tobulėti žmonių grupes ir padėti jiems vedant įvairius saviugdos mokymus (www.mahamati.lt) - jogos, kvėpavimo technikų, rebefingo, sąmoningumo kėlimo, saviugdos, harmonijos įvairiose srityse ir dar daugiau.

Nuotr. Gediminas Kvietkauskas


Kaip gali būti susiję:

- Traktoriai ir Žalgirio arena?

- Traktoriai ir TV laidos?

- Traktoriai ir lenktynės?

Sakysite, kaip tai įmanoma??? Gediminas atvirai apie visa tai ir dar daugiau - konferencijos metu.

Kviečiame atvykti ir šią nuostabią povelykinę savaitę paversti savo pačis didžiausios įkvėpimo paukštės sugavimo savaite kartu su konferencijos "Verslo sėkmės receptai" pranešėjais.

JIE TIKRI. 

JIE GYVI. 

JIE ĮKVEPIA.

ĮSPŪDINGAS. NUOŠIRDUS. ĮKVEPIANTIS. Tai GEDIMINAS KVIETKAUSKAS - vienas konferencijos "Verslo sėkmės receptai" pranešėjų. Stebint Gediminą iš šalies, ko gero ne retam kyla mintis: "Šis žmogus gerai perkandęs gyvenimo žaidimo taisykles", kuriomis Gediminas pasidalins ir su Jumis konferencijoje pranešimo "Verslas - tai kūrybiškas žaidimas" metu.

Gediminas "East West Agro" (EWA) generalinis direktorius, sugebėjęs traktorių verslą sukurti ne tik pelningą, bet ir ypatingai įdomų. Šis verslininkas kiekviename žingsnyje įpina kažką savito, o visas "crazy" svajones ir idėjas paverčia realybe.

Gediminas Kvietkauskas ĮKVEPIANTIS, viduje subrandinęs ypatingą vidinį pasaulį, kurio duris atvers ir konferencijos dalyviams.

Ką Gediminas mano apie svajones?:

"! I am a dreamer! I am the dreamcatcher!

Aš labai GERBIU SVAJONES - jos varo pasaulį į priekį, jos yra didžiausia jėga, gyvenanti kiekviename iš mūsų! Išlaisvinkit jas! Niekada nepagausi svajonės, jeigu neleisi jai gimti ir augti! Netiesa, kad svajoti reikia atsargiai - atvirkščiai - SVAJOKIT NEATSARGIAI!!!

Iš neatsargių svajonių broliai Raitai kadaise pakilo į dangų, iš neatsargių svajonių gimė Apple, Microsoft, Facebook, Iš neatsargių svajonių atsirado EWA, iš neatsargių svajonių atsiradau TAS AŠ, kuriuo ESU. Nebūtinai visos svajonės išsipildys, bet visos jos padės pamatus toms svajonėms, kurios išsipildys! Svajonės yra MIRAŽAI DYKUMOJE, rodantys kelią ir suteikiantys kryptį ir viltį!

AŠ NEPAPRASTAI GERBIU SVAJONES - NEATSISAKAU NEI VIENOS IŠ JŲ - jas pagimdo mūsų šeštasis jausmas. Priminis jausmas visada teisingas - net ir atsukdamas laikrodį atgal įsitikinu. Gaila tik tų kryžkelių, kuriose suabejojau pirmuoju jausmu... bet gyvenimas sukasi ratu :) kažkada vėl atsidursime toje pačioje kryžkelėje :) ir pasuksime ten kur reikejo! :)

DREAM YOUR DREAMS!".

Ir Tu turi svajonių? O gal svajoji patekti į šią konferenciją ir išgirsti Gediminą bei kitus įkvepiančius pranešėjus iš pirmų lūpų?

Nuotr. Valentinas Marinionokas

DRAUGYSTE IR MEILE ŽMONĖMS TRYKŠTANTIS - tai VALENTINAS MARINIONOKAS. Charizmatiškasis lektorius, PARDAVIMŲ GURU, o gal teisingiau Valentiną būtų pristatyti, kaip "PARDAVIMŲ GRIZLĮ", nes sukūrė "GRIZLIO METODĄ", palengvinusį ne vienam verslui lengviau ir paprasčiau skintis kelią nelengvame pardavimų ir apyvartų kėlimo kelyje.

Konferencijos "Verslo sėkmės receptai" Kaune metu Valentinas skaitys pranešimą: "Kas yra geras pardavėjas, ką reiškia juo būti ir kaip tinkamai pasiruošti?".

Grizlio metodą Valentinas sukūrė, kaip itin efektyvią PROaktyvių pardavimų priemonę kiekvienam, kuriam PARDAVIMAI - skaudi ir aktuali tema.

Valentino tikslas šiuo metodu - padėti geram pardavėjui pagaliau ne tik apie save galvoti, kad esi geras pardavėjas, bet ir juo pagaliau tokiu tapti, t.y. išmokti pardavinėti efektyviai, be streso, per trumpesnį laiką ir su maksimaliais rezultatais.

Taigi, jei ir TU jauti, kad tavo silpnoji vieta - PARDAVIMAI - privalai ČIA BŪTI! Ne tik ATSIGAUSI, IŠLAISVINSI SAVYJE TŪNANTĮ PARDAVIMŲ "GRIZLĮ", IŠDRĄSĖSI klausydamas Valentino, bet ir ĮSIKVĖPSI klausydamas likusių konferencijos pranešėjų!!!

Nuotr. Giedrius Švetkauskas

Taigi, jei ir TU jauti, kad ATĖJO TAVO VALANDA VALDYTI SITUACIJĄ TIEK VERSLE, DERYBOSE, TIEK ASMENINIAME GYVENIME, nepraleisk šios UNIKALIOS PROGOS išklausyti konferencijos pranešėjų iš pirmų lūpų!!!

TOLERANCIJOS GURU - taip būtų galima apibūdinti viena fraze GIEDRIŲ ŠVETKAUSKĄ, dar vieną ypatingą konferencijos "Verslo sėkmės receptai" pranešėją. Giedrius save pristato kaip SĄMONINGUMO PARDAVĖJĄ. 

Tačiau dar DIDELĖ TIESA apie Giedrių yra ta, kad Giedrius yra stipriai įsigilinęs į ŽMOGAUS VEIDĄ. Taigi, jeigu mes sutinkame kitą žmogų ir pažiūrėję į jo veidą matome akis, nosį, lūpas, tai tuo tarpu GIEDRIUS MATO DAUGIAU.Šis žmogus mato mus TARSI NUOGUS, t.y. jis žino, ką reiškia vieno ar kito veido tipažo bruožai ir kaip tai susiję su žmogaus charakteriu.

Konferencijos "Verslo sėkmės receptai" Kaune metu Giedrius Švetkauskas skaitys pranešimą: "Tavo fenotipo įtaka tavo verslui: bruožai, kurie įtakoja, koks esi verslininkas/-ė".

Giedriui per gyvenimą teko bendrauti su itin ĮDOMIOM ASMENYBĖM. Kas, jei ne Giedrius, vienas pirmųjų Lietuvoje parodė mums iš arti DIDŽIUOSIUS PASAULIO LEKTORIUS IR ĮKVĖPĖJUS. 

Daugiametė patirtis Giedriaus įkurtoje įmonėje "Viva Persona" DIRBANT ITIN ĮDOMŲ DARBĄ SU PASAULIO ĮŽYMYBĖM bei suderinus VEIDOTYROS ŽINIAS, leidžia drąsiai sakyti, kad Giedrius PARDUODA SĄMONINGUMĄ.

Kviečiame atvykti ir šią nuostabią povelykinę savaitę paversti savo paties didžiausio įkvėpimo sugavimo savaite kartu su konferencijos "Verslo sėkmės receptai" pranešėjais.

Anksčiau vykusių panašių konferencijų video akimirkos:

REGISTRACIJA:

Kaina:

Bilieto kaina nariams: SEO AKADEMIJA nariams, Rašytojų akademija nariams, VERSLODARA nariams, Širdies akademija nariams 20,00 € + PVM (Viso: 24,20 €) / 1 asm. registracija priimama iki 2017 04 19 d.

Bilieto kaina ne nariams: 30,00 € + PVM (Viso: 36,30 €) / 1 asm. registracija priimama iki 2017 04 19 d.

Renginio organizatorius pasilieka teisę nepriimti į renginį asmenų iš "persona non grata" sąrašo.

Registracija ir apmokėjimas:

Būtina užpildyti registracijos formą kairėje. Po apmokėjimo bus tvirtinama Jūsų registracija.

Išrašytos PVM mokėjimo sąskaitos faktūros bus išsiųstos dalyviams po įvykusio renginio.


Renginio partneriai:

Apmokėjimo rekvizitai:

Mokėjimo pavedimo pavadinimas: "Verslo sėkmės receptai".

Gavėjas: UAB "Berklis"

Įmonės vadovas: Direktorė Evelina Tamulaitienė

Įmonės kodas: 303093475

PVM mokėtojo kodas: LT100009981218

VĮ Registrų centro Kauno filialas

Atsiskaitomosios sąskaitos Nr.: LT657290000013467109, Bankas: AB Citadele bankas

Atsiskaitomosios sąskaitos Nr.: LT097044060007905436, Bankas: AB SEB bankas, Banko kodas: 70440

KLAUSIMAI:

Kilus klausimams dėl apmokėjimo, dėl renginio organizacinių klausimų ar rėmimo:

Konferencijos "VERSLO SĖKMĖS RECEPTAI" koordinatorė

Judita Snukiškytė

Tel.: +37062049240

El.p.: info@berklis.lt

Renginio organizatorius: UAB Berklis

Anksčiau vykusių panašių konferencijų renginių foto akimirkos: