Apie SEO, marketingo paslaugų ir mokymų agentūrą Berklis

Meilė savo darbui, nuoširdumas ir kompetencija

SEO paslaugų teikimas ir SEO seminarų organizavimas yra mūsų agentūros stiprioji pusė. Metodika, kurią sėkmingai taikome klientams, gimė iš begalinės meilės internetui. Mes Jums siūlome visiškai atsipalaiduoti savo versle dėl marketingo uždavinių, susitelkti į kitus svarbius įmonei darbus ir patikėti įmonės marketingo priežiūrą profesionalams. Mes pasirūpinsime tiek tradicinio marketingo užduočių išsprendimu, tiek interneto rinkodaros, SEO - tinklapio optimizavimu paieškos sistemoms, tiek viešaisiais ryšiais.

Rinkodaros agentūra "Berklis"

Profesionali ir patikima rinkodaros agentūros "Berklis" komanda padės Jums išspręsti visus įmonėje kylančius marketingo klausimus, sukursime rinkodaros strategiją, optimizuosime svetainę, prižiūrėsime socialinių tinklų paskyras, sukursime įkvepiančius ir parduodančius tekstus bei parašysime straipsnius ir pranešimus spaudai.

SEO mokymų agentūra "SEO AKADEMIJA"

SEO AKADEMIJOS (www.seoakademija.ltkursai skirti visiems, kurie nori patys išmokti optimizuoti interneto svetaines paieškos sistemoms, Google ir kt., o gal net įgyti SEO specialisto profesiją.

SEO AKADEMIJA SEO seminarai:

  • SEO PRAKTIKAS - 2 dienų mokymai Kaune ir Vilniuje;
  • SEO PRAKTIKAS SEO ONLINE (internetu) MOKYMAI - 10 pamokų internetu po 2 val. mokymai.
  • SEO ABC - 1 dienos SEO mokymai Vilniuje ir Kaune.

SEO AKADEMIJOJE taikomos ankstyvosios registracijos kainų nuolaidos, todėl naujienlaiškio prenumeratoriai nesigaili, gaudami visas akcijas ir naujienas pirmieji. Prenumeruoti SEO AKADEMIJA naujienlaiškį Jūs galite čia: 

https://www.seoakademija.lt/seo-naujienlaiskio-prenumerata/ 

Akimirkos iš 2-ojo SEO AKADEMIJA bendruomenės gimtadienio

Konferencija "Verslo sėkmės receptai"

"VERSLODARA" - savirealizacijos ir verslumo mokymai

"VERSLODARA" - tai specialus mokymų projektas visiems, kurie dar neatradę savęs mylimoje veikloje. Čia specialios praktiškai patikrintos metodikos pagalba padedame žmonėms identifikuoti mylimą veiklą ir paversti ją verslu.

"VERSLODARA" seminarai vyksta online (internetu).

Apsilankę tinklapyje www.verslodara.lt Jūs galite užsiprenumeruoti naujienas ir gauti specialius pakvietimus stebėti NEMOKAMUS vebinarus bei visas akcijas ir naujienas.

"RAŠYTOJŲ AKADEMIJA" - įvairiausių tekstų rašymo kursai

RAŠYTOJŲ AKADEMIJOS  www.rasytojuakademija.lt mokymų programa unikali tuo, kad čia kiekvienas gali pasijausti tikru rašytoju. Mokymų programa buvo kurta specialiai žmonėms, kurie visada svajojo, tačiau neišdrįso rašyti. 

Rašytojų akademijoje Jūs išmoksite rašyti ne tik web tekstus, straipsnius, komercinius laiškus, naujienlaiškius, tinklaraščius, ruošti reklaminius tekstus skelbimams, komercinei veiklai ar individualiam naudojimui, bet ir galėsite kartu su komanda rašyti bendrą knygą, na, o drąsiausieji - gali išmokti rašyti knygą patys!

Lektorės kompetencija ir bendruomenės palaikymas garantuota!

"ŠIRDIES AKADEMIJA" - seminarai širdžiai ir sielai

"ŠIRDIES AKADEMIJA" (www.sirdiesakademija.lt) mokymų programa sudaryta tiems, kurie pavargo nuo rutinos, nuo amžino bėgimo, lėkimo, skubėjimo, kurie jaučiasi "pametę save".

Širdies akademijoje asmenys atsigaus morališkai, prisimins save, sustiprės ir pakils iš naujo žydėti savo didingam gyvenimui.